УКРАЇНА МОЖЕ ВТРАТИТИ ГОЛОВНОГО СОЮЗНИКА НА СВІТОВІЙ АРЕНІ ДИПЛОМАТІЇ. ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА

Закордонні українці завжди відігравали значну роль в державотворенні України, в періоди окупації зберігаючи правові та культурні традиції України в екзилі, відстоюючи інтереси українства на міжнародній арені, фінансово і ресурсно допомагаючи молодій державі, надаючи всебічну підтримку в період революції Гідності і після неї.

Ініціативу Президента по обмеженню прав закордонних українців вважаємо необдуманою, а також такою, що призведе до негативних наслідків для України через втрату значної підтримки українців в інших державах, які на сьогодні виступають форпостом лобіювання інтересів України.

В період окупації Російською Федерацією частини території України, а також військових конфліктів у східних областях вважаємо такі дії Президента злочинними і антидержавними. Закликаємо Президента відкликати поданий законопроект, а депутатів Верховної Ради в жодному випадку не підтримувати зміни до Закону про Громадянство в поданому вигляді.

P.S Замісь того щоб зробити як Балтійські країні, зробим собі на зло, викорінимо всю діаспору – українців у світі . А нащо Україні її ж таланти ? Чи не так панове лідери України ? Тут у мене далі іде нецензурна лексика.

P.S Українська діаспора зробила для України більше ніж усі дипломати разом взяті за усі часи. Сором, вибачте нас 🙁 Переконаний цей ідиотизм скоро закінчиться.

 

УКРАЇНА МОЖЕ ВТРАТИТИ ГОЛОВНОГО СОЮЗНИКА НА СВІТОВІЙ АРЕНІ ДИПЛОМАТІЇ. ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *