Україна ініціювала засідання Комісії Україна-НАТО через агреситвні дії Росії

13 квітня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до штаб-квартири НАТО у Брюсселі для участі у позачерговому засіданні Комісії Україна-НАТО. Про це повідомили у понеділок в пресслужбі МЗС

Засідання ініціювала Україна в рамках статті 15 Хартії про особливе партнерство України та НАТО на виконання домовленості президента Зеленського та генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга від 6 квітня, підкреслили у відомстві.

“Глава МЗС України та члени НАТО обговорять загострення Російською Федерацією безпекової ситуації вздовж українсько-російського кордону та в тимчасово окупованому Криму, дієві шляхи підтримки Північноатлантичним альянсом суверенітету та територіальної цілісності нашої держави”, – заявила пресслужба МЗС.

У рамках візиту також відбудеться зустріч Дмитра Кулеби з Єнсом Столтенбергом.

Нагадаємо:

За даними західних агенцій, держсекретар США Ентоні Блінкен цього тижня відвідає Брюссель для обговорення дій Росії, спрямованих проти України.

У неділю в інтерв’ю NBC News Блінкен заявив, що Росія зіткнеться з “ціною та наслідками” у разі посилення агресії проти України.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”