Тандіт анонсував “сюрприз” у процесі звільнення заручників

Радник глави Служби безпеки Юрій Тандіт анонсував “сюрприз для багатьох” в процесі звільнення українських полонених на Донбасі. Про це він заявив в ефірі “5 каналу“.

“Ми готуємося до певних процесів, я не можу все говорити, але повірте – це буде сюрприз для багатьох”, – зазначив Тандіт. Він також заявив, що українська сторона готова йти на компроміси в цьому питанні.

“Треба йти на компроміси, якщо з тієї сторони намагаються в засобах масової інформації говорити про те, що з українцями не можна домовитися, що ми тут несправжні, що у нас тут хунта, і так далі. Вони несуть багато дурниць, то я вам скажу, що якраз навпаки ми готові до компромісів і ми зробимо все, щоб звільнити”, – сказав радник СБУ.

Крім того, Тандіт розповів, що в списку, який сепаратисти передали для обміну полоненими, понад 40 осіб, які ніколи не скоювали злочинів в зоні АТО. За його словами, в ньому є наприклад злісний неплатник аліментів, “злодій в законі”, або людина, яка скоїла злочин на дорозі.

“Більш того, є там, наприклад, люди, які ніколи не були під слідством, але просто не хочуть туди їхати, а їх просто звідти викликають. А є близько ста осіб з прізвиськами, з незрозумілими іменами, яких ми не можемо навіть визначити”, – додав Тандіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *