Субсидії на оплату комунальних послуг на початку 2017 року

Не переглядати розмір субсидій, після підвищення мінімальної заробітної плати, обіцяють в Міністерстві соціальної політики України.

Було виявлено, що субсидії на оплату ЖКП, які вже оформлені, не переглядатимуться до кінця опалювального сезону 2016-2017 рр. Про це повідомив глава відомства Андрій Рева перед засіданням уряду 22 грудня 2016 року.

Чиновник пообіцяв, що субсидії не будуть переглянуті до 30 квітня, а споживачі з більшою зарплатою, будуть платити за ЖКП ту суму, яка була їм нарахована. У зв’язку з підвищенням мінімального рівня заробітної плати, сім’ї більше не будуть витрачати на оплату житлово-комунальних послуг всі свої кошти, так як тепер субсидії будуть розраховуватися по спеціально розробленій формулі.

Андрій Рева також додав, що, навіть якщо розглянути випадок підвищення доходів громадян на 500-600 грн, сім’я буде доплачувати за житлово-комунальні послуги з цієї суми відсоток, в розмірі від 100 до 150 гривень. Але в будь-якому випадку сім’я не платитиме всі свої зароблені 600 грн за житлово-комунальні послуги, оскільки тепер буде діяти формульний розрахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *