У Великій Каратулі вже добу гасять загорання на сміттєзвалищі (відео)

Земля після проливних дощів ще не встигла просохнути, а пожежі на відкритій місцевості тут як тут. На Київщині з учорашнього дня гасять сміттєзвалище у селі Велика Каратуль Переяславської міської громади. Дим і сморід від пожежі розповсюджується на кілометри довкола. Про це розповіли в ДСНС.

У Великій Каратулі вже добу гасять загорання на сміттєзвалищі (відео)

За словами рятувальників займання сталось 4 червня о 14:50.

Пожежу локалізовано о 18:31, триває ліквідація.

На місці пожежі задіяно техніку Переяславського ВУКГ та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки і 6 чоловік особового складу.

Площа займання не уточнюється.

Про проблеми Великокаратульського сміттєзвалища газета “Діловий Переяслав” свого часу писала не один раз. Від проблем зі сміттям потерпає село Велика Каратуль, що знаходиться за 15 кілометрів від Переяслава, а тепер входить до Переяславської ОТГ. Там вже не перший рік фактично діє заборонений сміттєвий полігон. Протести проти його використання, що точилися останніми роками,  не принесли бажаного результату.  Земля ж під сміттєзвалищем прогнила вже на 12 метрів вглиб.

Історія цього полігону починається з 1974 року коли рішенням виконкому Київської обласної ради було виділено земельну ділянку поблизу с. Велика Каратуль під сміттєзвалище, що знаходиться на балансі Переяслав-Хмельницького виробничого управління комунального господарства. Загальна площа його складає 5,4 га.  Шорічно державним Управлінням охорони навколишнього середовища в Київській області видавався дозвіл на розміщення відходів та погоджувались ліміти. Сміттєзвалище розраховано до 2012 року, на даний час заповнення сміттєзвалища твердими побутовими відходами досягло свого піку.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram