Діловий Переяслав безкоштовні оголошення – це сайт для вас

Газета «Діловий Переяслав» припинила свій випуск. За 25 років роботи одним з її напрямків було надання читачам видання можливості подавати безкоштовні оголошення. Кожен бажаючий міг заповнити спеціальний купон, який публікувався на сторінках видання, та отримати послугу з безкоштовної публікації оголошення.

За всі ці довгі роки читачі звикли до цієї послуги, а тому люди, які користувалися сторінками видання ще й як можливістю подати безкоштовне оголошення, щось продати, купити, обміняти чи запропонувати власну послугу, за старою звичкою всі ці місяці після припинення виходу газети, телефонували із численними запитаннями, чи планується й надалі подібна послуга. Саме це й стало основною причиною прийняття рішення щодо створення на Переяславщині СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО САЙТУ для подачі безкоштовних оголошень.

Чи не в кожного сьогодні є власні профілі у Фейсбуці, існує купа груп, як місцевих так і інших, але достатнього ефекту саме щодо донесення інформації до широкої аудиторії це не дає, бо оголошення, реклама, які там публікуються, не систематизовані по рубриках, вони розкидані по різним сторінкам, губляться в потоках інформації, яка щохвилини поновлюється….. Та й особисті сторінки навряд чи можуть зібрати широку аудиторію читачів, адже їх  переглядають одні й ті ж люди, які є у кожного в друзях. А для того, щоб просувати свій товар чи послугу, треба постійно над цим працювати, на що не завжди знаходиться час, адже в кожного є своє основне заняття, робота.

Крім того, й людям важко знайти потрібний їм товар чи послугу, адже все це не систематизовано й розкидано по всім закуткам мережі.

Тепер, сподіваємося, це вже в минулому. Адже на новому сайті «ДІЛОВИЙ ПЕРЕЯСЛАВ БЕЗКОШТОВНІ ОГОЛОШЕННЯ» ВІДТЕПЕР КОЖЕН його відвідувач МАЄ МОЖЛИВІСТЬ у потрібній рубриці ПРОДАТИ, ОБМІНЯТИ, ПРОРЕКЛАМУВАТИ і т.п, заповнивши спеціальну форму. Або ж, переглянувши окремі рубрики сайту,  знайти підходящий товар, ціну чи послугу.

Отож бренд “Діловий Переяслав”, під яким виходило друковане видання 25 років поспіль, продовжить своє існування в іншому форматі.

Переконані, що цей новий сайт для всіх вас буде доступним та простим  у користуванні, а головне – корисним і абсолютно БЕЗКОШТОВНИМ.

Два місяці сайт «ДІЛОВИЙ ПЕРЕЯСЛАВ БЕЗКОШТОВНІ ОГОЛОШЕННЯ» працює у тестовому режимі. За цей час всі мають змогу навчитися ним швидко користуватися, звикнувши до нових правил, які для цього розроблені (як саме писати оголошення, що треба обов`язково вказувати, які фото надсилати і т.п.). Адміністратори сайту проконтролюють їх дотримання та підкажуть, що слід виправити, а яких помилок не допускати в майбутньому. Протягом цього ж часу БЕЗКОШТОВНИМИ Є І ВСІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ, ЯКІ ПЛАНУЄМО НАДАВАТИ (топ-зона, реклама, автопійом, виділення і т.д.)

Все, що зараз потрібно вам зробити – це додати адресу сайту «ДІЛОВИЙ ПЕРЕЯСЛАВ. ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ» СОБІ ДО ЗАКЛАДОК,  щоб він завжди був у вас «під рукою». Або ж підписатися на сайт у Telegram та користуватися його послугами  із цієї платформи.

Сподіваємося, що через два місяці тестувань новий спеціалізований сайт запрацює на повну силу і стане корисним для кожного з вас, адже робота по його розробці, функціонуванню й запуску вже  проведена немала. Крім іншого, було придбано й окремий домен, щоб сайт функціонував без жодних проблем.

НЕ ВІДКЛАДАЙТЕ! КОРИСТУЙТЕСЯ ВЖЕ!

УДАЧІ!

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram