Україна не погодилася з пропозицією Ірану щодо компенсації родичам жертв авіатрощі

Україна не погодилася на пропозицію Ірану компенсувати по $150 тис. за кожного загиблого в збитому над Тегераном літаку МАУ. Родичам жертв потрібна не тільки компенсація, але передусім – справедливість. Про це в коментарі УНІАН у п’ятницю, 4 червня, заявив речник МЗС України Олег Ніколенко за фактом переговорів з іранською стороною.

Він зазначив: перш ніж виплачувати компенсацію, потрібно встановити всі обставини трагедії і притягнути винних до відповідальності.

“Безумовно, питання виплати компенсацій – важливий елемент цього процесу. В той же час йому повинно передувати встановлення всіх обставин збивання Іраном літака і притягнення винних до відповідальності. Тільки після цього можна говорити про розмір грошових виплат”, – сказав Ніколенко.

Він додав, що суму компенсації повинні визначати уряди всіх країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі.

“Очікуємо від Ірану сумлінного виконання домовленостей, досягнутих у межах третього раунду консультацій 2-3 червня в Києві, а також попередніх двох раундів”, – зазначив речник МЗС.

Нагадаємо:

8 січня 2020 року над Тегераном було збито пасажирський літак МАУ. Катастрофа забрала життя 176 осіб, з яких 11 громадян України.

В авіатрощі під Тегераном загинув переяславець Денис Лихно

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram