У Туреччині запровадили надзвичайний стан

Президент Туреччини Реджеп Ердоган оголосив про запровадження на три місяці надзвичайного стану через спробу державного перевороту, здійснену наприкінці минулого тижня. Про це повідомляє українська служба ВВС.

Він також заявив, що громадяни країни не повинні мати “найменших сумнівів у (дотриманні) демократії, верховенства закону, фундаментальних прав і свобод”. Надзвичайний стан дозволить захистити ці цінності, – заявив президент Ердоган в Анкарі.

Він також застеріг інші країни від втручання у внутрішні справи Туреччини, додавши, що “ця нація має право визначати власну долю”.

Турецькі пілоти, які збили російський літак, можуть бути пов’язані з рухом Фетхуллаха Ґюлена, який може бути причетний до спроби державного перевороту в Туреччині, про це повідомив президент Туреччини Реджеп Ердоган в інтерв’ю телеканалу Al Jazeera.

«Два пілоти, які збили російський літак, затримані у справі про переворот, Вони можуть бути пов’язані з організацією Ґюлена, але доказів поки немає. Це встановить суд », – заявив Ердоган. +

Він також повідомив, що пілоти, можливо, хотіли заподіяти шкоди дипломатичним відносинам Туреччини і Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *