Loading...

У столиці подорожчали квитки на спектаклі і кіно

У новий рік столичні театри і кінотеатри увійшли з новими, підвищеними, цінами на квитки. Причому десь лише на кілька гривень, а десь – і на 200, передає Хроніка.інфо

Один з топ-менеджерів мережі кінотеатрів «Лінії кіно» Ігор Матрос, де раніше найдорожчі квитки коштували 65 грн, а тепер 80 грн, каже: «З одного боку, ми підвищили зарплату співробітникам, а з іншого – нам підняли орендну плату в ТРЦ . Але кількість глядачів не скоротилося, тому що поки кіно залишається найдешевшим з доступних видів масових розваг. Далі про підвищення не думаємо – і не тому, що у нас буде менше людей, просто народ стане економити на поп-корні і напоях, що продаються в кінотеатрі ».

В середньому кіно подорожчало на 20 грн. У кінотеатрі «Київ» кажуть, що зробили це через підвищенням комунальних тарифів, і якщо раніше квиток коштував 50-60 грн, то тепер – 70-80 грн. А в «Сінема-сіті», який знаходиться в одному з ТРЦ, вартість квитків підняли на вибіркові сеанси. «Якщо середня ціна у нас на сеанси 70 грн, то в одному з залів – 90 грн, оскільки там встановили лазерну апаратуру», – каже нам менеджер кінотеатру. І додає, що на новорічні свята, в сезон підвищеного попиту, кінотеатрами практикується підвищення.

Що стосується театрів столиці, то деякі підвищили ціни мало не на 30% і більше. В першу чергу це зробили театри з місткістю до 100 чоловік, хоча і більші пішли на цей крок.

Зліт цін пояснюють подорожчанням комуналки і попитом на їх постановки. Так, в Національній опері, де ще недавно найдорожчі квитки коштували 300 грн, а тепер – 500 грн, кажуть: «Так, справа в комуналці, але поки підвищення на наповнюваності залу не позначилося. Більш того, в першу чергу у нас розкуповуються найдорожчі квитки ».

Читайте також: В Україні знову зростуть ціни на квитки в кіно

Художній керівник Нового театру на Печерську Олександр Крижановський нам сказав: «Ми підняли ціни на окремі спектаклі, на які найкраще ходять глядачі, і на прем’єри. Наприклад, на «8 кроків танго», який йде у нас вже давно, ціна найвища – 150 грн, а була 120 грн ». Комерційний успіх вплинув на підвищення цін і в театрі-студії «Чорний квадрат», де тепер квитки коштують 130-250 грн, хоча ще восени не перевищували 150 грн. З небагатьох колишні ціни поки тримають театр Франка (там квитки від 30 до 300 грн) і російська драма ім. Лесі Українки (там 20-250 грн).

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *