Loading...

Суд зобов’язав Генпрокуратуру порушити справу проти Геращенка

Печерський районний суд міста Києва зобов’язав Генеральну прокуратури України порушити кримінальної провадження проти радника міністра внутрішніх справ, народного депутата Антона Геращенко у справі його однопартійця Сергія Пашинського.

Відповідне клопотання про бездіяльність щодо невнесення даних фактів до Єдиного реєстру досудових розслідувань Генпрокуратурою було подано адвокатами, пише в Facebook один з ініціаторів Марина Паринова, повідомляє «Слово і Дело».

«Печерський районний суд щойно задовольнив нашу скаргу на бездіяльність ГПУ щодо невнесення в ЕРДР нашої заяви про вчинення злочину вищими посадовими особами МВС і поліції – Антоном Геращенко і Микола Жукович», – сказала адвокат.

За її словами, злочин Геращенко і Жуковича полягає в незаконному впливі на слідство, коли вже на другий день після події вони оголосили перевізника В’ячеслава Хімікуса винним у злочині.

«Такі дії є неприпустимими і кваліфікуються нами за статтею 343 Кримінального кодексу України. Тепер за рішенням суду ГПУ зобов’язана внести дані про злочин в ЕРДР », – додала Паринова.

Печерский районный суд города Киева удовлетворил жалобу на бездействие Генпрокуратуры относительно невнесения в ЕРДР заявления о совершении преступления советником министра внутренних дел Антоном Геращенко.

Loading...

One thought on “Суд зобов’язав Генпрокуратуру порушити справу проти Геращенка

  • Січень 22, 2017 at 8:48 pm
    Permalink

    та всіх тих злодіїв які в офшорах за грати… це ж і так все зрозуміло для всього суспільства в світі… в іншому випадку… вони нас згноять… хто піднімає голос або голову… тут іншого немає..

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *