Loading...

У родини судді Вищого госпсуду 9 квартир у Києві та три будинки

За останні три роки суддя задекларував річний дохід в розмірі 280-313 тис. грн

У власності судді Вищого господарського суду Сергія Бондаря та його дружини і дочки знаходиться 9 квартир в столиці загальною площею 656 м2. Сім’ї також належить три будинки біля Києва. Про це пише проект Prosud.

Сергій Бондар працює суддею більше 24 років, з 2011-го він суддя ВГСУ. За останні три роки він задекларував річний дохід в розмірі 280-313 тис. грн. В декларації судді дохід його дружини та дочки були означені мізерними сумами.

З 2005 року Бондар є власником 50% квартири в Києві, площа якої складає 239 кв. м. Так як з того часу ніяких дій з цією нерухомістю не відбувалося, інформація про неї відсутня в державному реєстрі. Також немає там інформації ще про одну квартиру судді в Києві, але значно меншої площі – 33 кв. м.

Натомість, донці судді – Любов Бондар – належить дві квартири в Києві, обидві їй подарувала мати – Лілія Бондар. Самій їй належить ще три квартири в Києві. Одну з цих квартир Бондар подарували, але її чоловік-суддя не вніс цю нерухомість до декларації. Ще у власності Лілії Бондар дві квартири в кримській Алупці.

Лілія Бондар володіє великим будинком площею 375 кв. м в селі Крюківщина поблизу Києва. В 2007 році будинок по сусідству придбав і Сергій Бондар.

Ще дружина судді має дачу в садовому товаристві «Озерний» поблизу Києва площею 136 кв. м.

Враховуючи, що в декларації судді не міститься жодних даних щодо доходів отриманих від здачі майна, схоже, що все назване майно зараз знаходиться повністю на утриманні родини судді Бондаря.

Джерело: Наші гроші

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *