У Сербії намагаються визнати Крим частиною РФ

Депутати Сербської радикальної партії підготували вимогу до влади офіційно визнати півострів невід’ємною частиною Росії.

Депутат сербського парламенту Олександр Шешель повідомив Известиям, що політики в його країні хочуть визнати Крим російським. Відзначається, що в Сербської радикальної партії підготували до майбутнього засідання парламенту заяву, в якій мають намір підкреслити різницю між «возз’єднанням» Криму з Росією і насильницьким відділенням Косово.

«Белград не може очікувати на підтримку Москви стосовно спірних територіальних питань, якщо сам не визнає територіальну цілісність Росії. Тому наша партія закликає уряд вирішити це питання якомога швидше і визнати возз’єднання Криму з Росією », – підкреслив Шешель.

Видання також повідомило з посиланням на джерела в сербському уряді, що Белграду нелегко буде визначитися з кримським питанням через проблеми Косова і наміром Сербії приєднатися до Євросоюзу.

Раніше міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич заявив, що Белград ніколи не підтримає санкції ЄС проти Росії.

Як відомо, народний депутат від БПП Ірина Фриз заявила, що закиди Сербії на адресу посла України Олександра Олександровича за його заяви про участь сербських найманців у війні на Донбасі і критику сербсько-російських відносин є спробою відволікти увагу від проросійської позиції Белграда.
Нагадаємо, що недавно парламент Сербії, прийняв резолюцію, яка опротестовує можливе членство країни в НАТО.