Студениківська ОТГ п`ята в Україні за 8 індикаторами оцінювання фінансової діяльності громад

У 2020 році завершено формування нового адміністративно-територіального устрою. За підсумками 2020 року експерти провели чергову оцінку окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності громад, які об’єдналися на добровільній основі протягом 2015-2019 років. За вісьмома індикаторами оцінювання Студениківська ОТГ займає п`яте місце в Україні серед громад до 5000 мешканців. Про це з`явилося повідомлення на сторінці  ОТГ у Фейсбуці.

Зокрема експерти звертали увагу на доходи загального фонду на 1-го мешканця; видатки загального фонду на 1-го мешканця; видатки на утримання апарату управління у розрахунку на 1-го мешканця; капітальні видатки на 1-го мешканця; рівень дотаційності бюджетів та інше.

За підсумками 2020 року, до бюджетів 872 ОТГ надійшло 54,0 млрд. гривень. Із розрахунку на одного мешканця по всіх ОТГ дохід в середньому становить 5 200,6 грн.

Із 872 ОТГ України по 274 громадах (31,4% від загальної кількості) показник доходів на одного мешканця перевищує середній показник по всіх ОТГ. Ми входимо до цього числа: у Студениківській громаді цей показник становить 13 327, 2 гривень, – йдеться в повідомленні

Сам по собі цей рейтинг цікавий тим, що дає розуміння громаді свого місця серед інших, а бюджету при грамотному керівництві – можливості для росту і процвітання. Що ми і втілюємо та щиро бажаємо громаді і всім її мешканцям в майбутньому!

Студениківська ОТГ п`ята в Україні за 8 індикаторами оцінювання фінансової діяльності громад