У Росії відбулося масове божевілля мільйонів людей

Заїхав у справі і заодно попрощатися з родичами перед від’їздом до Києва. Мені сказали що:

– Я відщепенець і псевдогромадянин

– Я їду в нацистську країну, де ненавидять росіян

– Україну створив Ленін, а вищий юридичний статус їй оформив Сталін

– Краще б я поїхав на Байкал

– У США досі висять тисячі таблички: “вхід з собаками і неграми заборонений”

Про інші епітети щодо країн Заходу і України я промовчу. І все це було сказано і завжди говориться з такою агресією і ненавистю, спрямованою особисто на мене, як на представника всіх їх нескінченних і уявних ворогів.

Вони тут всі-всі такі. Ті, що йдуть по вулицях вам назустріч і по шляху, що їдуть з вами в метро, ​​стоять з вами в пробках на дорогах, ваші колеги, однокурсники, приятелі, знайомі, коханки. Пенсіонери … особливо пенсіонери і звичайно ж, колишні, справжні, майбутні державні службовці. Вони хворі незалежно від соціального статусу, рівня освіти і переваг в мистецтві. І об’єднує їх не любов до Путіна, а загальне, колективне почуття ксенофобії і тричі проклятий, той що в’ївся в їх кістковий мозок, що тече по їх жилах, великодержавний шовінізм.

І найчастіше вони спотикаються на українському питанні. Деякі з них на перший погляд можуть здатися навіть пристойними і думаючими, поки вони не заговорять про Україну, українців, Крим і Донбас. Їх злість і почуття власної переваги розтікається в різні боки (у кожного своє) – антисемітизм, ісламофобія, расизм, гомофобія, антизахідництво. Але є одна незмінна, константа, що уособлює їх найнижчу, тваринну, ірраціональну і жахливо підлу натуру – ця константа є українським питанням.

Всі їх скрепи будуються на брехні, крові (війни, репресії, окупації) і лицемірстві. У Росії відбулося масове божевілля мільйонів людей. Що робити? Рятуватися і відгороджуватися. Чого бажати? Відплати. Про що мріяти? Про Землі без цієї збожеволілої, повного насильства і дрімучого мракобісся, що несе пряму загрозу устому світу, держави. Іноді мені приходять думки, що Друга Світова війна була не останньою в нашому спільному домі, бо з двох її творців, ідеологів і зачинщиків – один все ще з нами і анітрохи не змінився. Не змінив свого способу життя, своїх планів, ідей і цілей, якими він завжди виправдовував всі засоби для їх досягнень.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *