Міністр культури молоді та спорту прокоментував надвисокі грудневі зарплати

Міністр культури молоді та спорту Володимир Бородянський вважає, що фахівцям на держслужбі слід пропонувати кращі умови, ніж в комерційних компаніях, а тому рівень зарплат теж повинен бути відповідним. Так міністр відреагував на публікації в ЗМІ про декларування керівництвом МКМР високого рівня грудневої зарплати на своїй сторінці в Facebook.

“Я вважаю, що державна служба повинна бути почесною роботою, куди ми зобов’язані залучати кращих фахівців з ринку України. А для того, щоб дійсно залучати кращих, ми повинні пропонувати їм кращі умови, ніж ті, які їм пропонують на ринку комерційних компаній. Такий максимально прозорий підхід не тільки попередить корупційні ризики, але і створить здорову і якісну конкуренцію на ринку праці “, – зазначив Бородянський.

На його переконання, це стосується позиції будь-якого фахівця державної служби. Критерій один – це повинні бути найкращі фахівці на ринку.

За інформацією міністра, нині на державній службі працює понад 200 тисяч людей, і завдання держави за 3-4 роки перейти до зрозумілого і справедливого ринку оплати праці всім державним службовцям.

“І в першу чергу – рядових працівників державного апарату. Тому що, якщо в лікарні буде працювати найкращий головний лікар, але не буде кваліфікованих хірургів, то оперувати хворого буде нікому. Рівень якості управління завжди залежить в першу чергу від рядових співробітників. А підвищення якості управління – це величезний потенціал для розвитку економіки “, – підкреслив чиновник.

Міністр культури молоді та спорту прокоментував надвисокі грудневі зарплати

Нагадаємо, що вчора з’явилася інформація про те, що керівництво Міністерства культури України виписало собі зарплат і премій за підсумками грудня на суму понад 2 мільйони гривень.

Зокрема, рекордні 497,7 тисячі гривень отримав Державний секретар Міністерства культури Ростислав Карандєєв. Про це на Facebook повідомив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.

При цьому перший заступник міністра культури Анатолій Максимчук отримав 405 тисяч гривень, заступник міністра Ірина Подоляк – майже 395 тисячі гривень. Томіленко також додав, що заступнику міністра Олексію Сівіріну нарахували – 366 тисяч гривень.

 “Загалом, міністр Бородянський та його заступники у грудні задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень! Очевидно, що у Міністерстві культури не поспішають виконувати доручення президента”, – наголосив голова Національної спілки журналістів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *