У Росії оприлюднили ім’я другого затриманого українця – Андрій Захтєй

У справі про “диверсії” в Криму затриманий якийсь Захтєй Андрій Романович. Про це йдеться в повідомленні МЗС Росії. Раніше називалося ім’я лише одного підозрюваного – українця Євгена Панова. У МЗС не уточнили, громадянином якої країни є Захтєй.

“В результаті проведених російською стороною заходів на території Республіки Крим ліквідована агентурна мережа Головного управління розвідки Міноборони України. Затримано особи з числа громадян України та Росії, що надавали сприяння в підготовці терористичних актів. Серед них – Панов Євген Олександрович і Захтєй Андрій Романович. Всі вони дають свідчення “, – йдеться в повідомленні російського зовнішньополітичного відомства.

У МЗС Росії також закликали “західних партнерів”, “проявити розсудливість і домогтися, нарешті, від своїх українських підопічних припинення постійних провокацій і виконання своїх зобов’язань відповідно до Мінської домовленостями про політичне врегулювання в Україні”.

Примітно, що один і однополчанин Євген Панова, Євген Матюхін, повідомив в коментарі “Країні”, що йому невідомо хто такий Андрій захтів. “Я не знаю, хто ця людина. Вперше про таке чую”, – сказав Матюхін.

Як повідомляла “Країна”, 10 серпня о ФСБ Росії заявили про запобігання терактам і диверсії з боку українських військових в Криму. Російська сторона повідомляє, що особи, які надали сприяння у підготовці терактів, затримані. Серед них були громадяни Росії і України, в тому числі співробітник розвідувального Євген Панов 1977 року народження.

Володимир Путін на прес-конференції за підсумками переговорів з президентом Вірменії Сержем Саргсяном звинуватив Україну в терорі і заявив, що не бачить сенсу в подальших переговорах в Нормандські форматі.

У свою чергу у президента Петра Порошенка заявили, що в Криму стріляли прикордонники і військові РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *