Що таке 2 лями для людини, у якої тільки годинників в декларації на декілька мільйонів?!

БППшник Соловій (печальний на фото) слухає адвоката-солов’я Тимківа, який співає-топить за свого підзахисного: всі докази САП необґрунтовані і директор взагалі вчинив не розтрату, а “ефективну реалізацію коштів”, можливо, з “невеликими порушеннями”. Ну і танки – справні. Ага. Запитайте у хлопців на війні, як вони заводилися.

І це ж треба – так р’яно, по театральному, захищати такого гада, через якого невідомо скільки загинуло хлопців

Обирають запобіжний для затриманого вчора НАБУ директора Львівського бронетанкового заводу, який пи@див гроші і ставив непрацюючі двигуни нашим хлопцям на танки, а ті потім не заводилися (https://nabu.gov.ua/novyny/nabu-ta-sap-zatrymaly-posadovciv-zsu-ta-dp-lvivskyy-bronetankovyy-zavod) Нардепи Дубіль (Батьківщина), Паламарчук (БПП), Соловей (БПП) та Алексеєв (БПП) беруть його на поруки. Порошенківське “не дозволю обкрадати армію” треба розуміти як “чужим – не дозволю, своїм – можна”.

Світлина від Центр Протидії Корупції.

60 днів арешту або 2 млн грн застави для мільйонера Тимківа, директора Львівського бронєтанкового, якого БППшні депи прийшли брати на поруки. Що таке 2 лями для людини, у якої тільки годинників в декларації на декілька мільйонів?!

Нагадаємо, 14 липня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали низку посадових осіб Збройних Сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»). Також затримано посередника — засновника комерційної структури.

В ході досудового розслідування встановлено, що службові особи ЦБТУ ЗСУ у змові зі службовими особами ДП «Львівський бронетанковий завод», засновником ТОВ та за участі фірм з ознаками фіктивності розробили та реалізували корупційну схему із закупівлі запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки, чим вчинили  розтрату бюджетних коштів у 2015 році на суму 28,5 млн грн.

Суть схеми полягала у тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді було закуплено двигуни, які раніше були у використанні. До того ж ці вживані, а інколи й неробочі, двигуни у 2008-2009 роках вже були реалізовані підприємствам на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міноборони. Крім того, випуск цієї моделі двигунів було припинено ще з 1990-х років, про що ініціаторам схеми було добре відомо.

Всім затриманим повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Розслідування за наведеними фактами антикорупційними органами розпочато наприкінці листопада 2016 року.