КВУ: 49 нардепів пропустили більше 90% голосувань під час роботи 6-ої сесії Ради

Під час роботи 6-ої сесії Верховної Ради України 49 народних депутатів пропустили більше 90% голосувань. Про це повідомив генеральний директор комітету виборців України Олексій Кошель, передає “112 Україна”.

“Щодо висновків роботи 6-ої сесії парламенту: один з наших головних висновків невтішний. У своєму дослідженні ми показуємо, що майже половина парламенту не допрацьовує. За нашими цифрами, 49 депутатів працюють в форматі “мертвих душ”, вони пропустили більше 90% голосувань, тобто працюють лише формально. 139 депутатів взяли участь в менш ніж 50% засідань. 45% парламенту працює в півсили”, – заявив Кошель.

Він зазначив, що в парламенті присутні на засіданнях тільки 335 депутатів в середньому. “Якщо привести до спільного знаменника всі дні сесійних засідань, то ми бачимо, що в парламенті присутні на засіданнях тільки 335 депутатів в середньому. Це низькі показники. Вони показують необхідність як внутрішньої парламентської реформи, так і підвищення дисципліни самих фракцій, а також зміни позиції виборців, які повинні оцінювати політичні сили політики по роботі в парламенті”, – додав гендиректор КВУ.

У комітеті також проаналізували роботу лідерів фракцій. “Ми також проаналізували роботу лідерів фракцій. За нашими дослідженнями, лідер фракції” Опозиційного блоку “Вілкул пропустив 98% голосувань в парламенті. Це надзвичайно велика цифра. Також негативні цифри по Юлії Тимошенко. Як народний депутат, вона пропустила 82% голосувань. Ляшко пропустив 46% голосувань. Березюк – пропущено 32%, Бурбак – 30%, Герасимов – 17% “, – зазначив гендиректор КВУ