У поліції розповіли деталі щодо нових обмежень швидкості на дорогах

Заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький заявив, що обмеження швидкості для автомобілів до 50 км/год із 1 січня 2018 року діятиме не скрізь.

За його словами, місцева влада зможе в координації із поліцією визначати траси, де буде дозволено їхати з більшою швидкістю.

Білошицький також повідомив, що можливо допустиме перевищення швидкості для автомобілів в Україні буде зменшено до 10 км/год, передає Громадське.

“Є пункт 12.8 правих дорожнього руху, який передбачає, що в конкретно визначених місцях органи місцевого самоврядування за погодженням із поліцією, можуть встановлювати інші знаки. Й там швидкість буде вище, наприклад на проспекті Бажана або Перемоги в Києві”, – заявив Білошицький.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України зменшить з 1 січня 2018 року швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год із нинішніх 60 км/год.

Передбачається, що прийняття акта дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу.

Також зазначається, що на сьогодні у більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більш ніж 50 км/год., а в особливих пунктах – 30 км/год.