У Німеччині чекають від Москви готовності йти назустріч Києву

Як пише  DW з посиланням на інтерв’ю глави МЗС ФРН виданню Bild am Sonntag, частково опублікованому 8 грудня, напередодні зустрічі у “нормандському форматі” глава МЗС Німеччини Хайко Маас зажадав від Москви більшої готовності йти назустріч Києву для вирішення конфлікту на Донбасі.

 “Після декількох років бездіяльності президент Зеленський проявив сміливість, зробивши перші кроки – з усіма їх супутніми внутрішньополітичними ризиками і побічними ефектами”, – заявив Маас.

“Тепер – черга Москви продемонструвати, що подальші домовленості можливі. Однак для цього ще належить докласти чималих дипломатичних зусиль”, додав глава МЗС Німеччини.

Маас зауважив, що з цією метою “ми спільно з Францією ще повинні вплинути на Росію”.

“Попри серйозні питання, які зараз обговорюють Берлін і Москва, в  понеділок йтиметься про припинення кровопролиття на європейській території, яке відбувається практично на щоденній основі “, – заявив глава МЗС, маючи на увазі політичні розбіжності між РФ і ФРН у зв’язку з убивством колишнього чеченського польового командира в Берліні і недостатньо активну залученість Москви у розслідування цієї справи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *