Loading...

Доля Донбасу вирішена: в Україні розповіли, на що зважився Путін

Доля результату конфлікту на Донбасі вже вирішена, зараз обговорюється, на яких умовах Росія піде зі сходу України.

осійський нацлідер прийняв рішення про відхід з Донбасу. В даний час обговорюється те, коли і як це буде відбуватися.

Доля результату конфлікту на Донбасі вже вирішена, зараз обговорюється, на яких умовах Росія піде зі сходу України. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, оцінюючи переговори спецпредставника США по Україні Курта Волкера і помічника президента Росії Владислава Суркова, повідомляє Народна Правда.

“Я думаю, що рішення по Донбасу, за великим рахунком, вже прийнято – вони підуть звідти. Єдине, що сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі”, – підкреслив Гримчак.

“Зрозуміти, що відбувалося на зустрічі, ми зможемо, коли Волкер прилетить до Києва. Вони тут будуть з міністром оборони США. Нагадаю, президент України в Мюнхені заявив, що без нас ніяких рішень прийматися не буде. Тому спочатку прилетів Волкер в Україну, був на лінії розмежування, потім об’їхав усіх наших союзників, потім поїхав розповідати, що потрібно робити росіянам. Я думаю, що все буде добре”, – додав він.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, оцінюючи переговори спецпредставника США по Україні Курта Волкера і помічника президента Росії Владислава Суркова.

“Я думаю, що рішення по Донбасу, за великим рахунком, вже прийнято – вони підуть звідти. Єдине, що сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі”, – підкреслив Гримчак.

“Зрозуміти, що відбувалося на зустрічі, ми зможемо, коли Волкер прилетить до Києва. Вони тут будуть з міністром оборони США, я так думаю, що будуть на нашому параді. Нагадаю, президент України в Мюнхені заявив, що без нас ніяких рішень прийматися не буде. Тому спочатку прилетів Волкер в Україну, був на лінії розмежування, потім об’їхав усіх наших союзників, потім поїхав розповідати, що потрібно робити росіянам. Я думаю, що все буде добре “, – додав він.

Серед варіантів – озброєння місії ОБСЄ легким озброєнням або введення на Донбас миротворців ООН

Ведення миротворців ООН на схід блокує Російська Федерація. Про це заявив перший заступник міністра закордонних справ України, голова місії України при НАТО Вадим Пристайко, передає “Радіо Свобода“.

За його словами, нині Україна розглядає певні додаткові механізми врегулювання ситуації на Донбасі.

“Якщо Мінські угоди за три роки не призвели до миру, то, можливо, є якісь додаткові механізми, які ми маємо вжити, як український уряд, щоб забезпечити мир нашому народові. Саме тому ми говоримо і про миротворчі сили у будь-якому форматі… Обговорювався варіант озброєння місії ОБСЄ (нинішньої або нової) легкою зброєю, щоб вони почувалися більш впевнено і могли відвідати ті місця, які мають відвідати. Інший варіант – забезпечення (Донбасу) миротворцями ООН”, – розповів Пристайко.

“Безумовно, ми знаємо хто це блокує – та ж Росія, яка стоїть за спиною у бойовиків”, – констатував голова місії України при НАТО.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *