Loading...

У МЗС ФРН заявили про провал перемир’я на Донбасі

Міністерство закордонних справ ФРН повідомило про провал перемир’я, яке було введено на сході України 24 червня, передає повідомлення МЗС ФРН.

“Ми вже бачили кілька спроб ввести перемир’я, в недавньому часі – з 24 червня в зв’язку зі збором врожаю. Після короткого періоду скорочення бойових дій слід відзначити: мабуть, для довгострокового припинення вогню сторонам конфлікту не вистачає волі”, – йдеться в тексті повідомлення.

У відомстві також зазначили, що Німеччина “спостерігає численні випадки застосування зброї по лінії зіткнення”.

МЗС України розцінює дії держави-агресора та підтримуваних нею бойовиків як свідомий зрив режиму “хлібного перемир’я”.

Міністерство закордонних справ України протестує проти активізації дій Росії на Донбасі та інтенсивних атак з боку проросійських військ, у тому числі з використанням танків, самохідних артилерійських установок, реактивної артилерії та мінометів. Про це повідомляється на сайті МЗС.

“Нашу особливу тривогу викликає пошкодження житлового будинку у місті Красногорівка (Донецька область), а також напад російської диверсійної групи в районі цього міста 20 липня”, – говориться у заяві.

МЗС розцінює дії держави-агресора та підтримуваних нею бойовиків як свідомий зрив режиму “хлібного перемир’я”, яке мало тривати з 24 червня по 31 серпня.

 

“Вчергове змушені констатувати, що діями своїх військових у зоні розпочатого Росією міжнародного збройного конфлікту на Донбасі, а також провокаційними і агресивними заявами своїх маріонеткових структур Кремль свідомо підриває процес мирного врегулювання на основі Мінських домовленостей”, – йдеться у заяві.

“Вимагаємо від РФ негайно припинити збройні провокації, що збільшують кількість жертв та руйнування інфраструктури регіону, та розпочати добросовісно та повною мірою виконувати власні зобов’язання за Мінськими домовленостями”, – додали українські дипломати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *