У Мінфіні попередили, що кошти на виплати субсидій закінчуються, але ситуація “під контролем”

У Міністерстві фінансів України попередили громадян країни, що гроші на виплату субсидій закінчуються. Коштів вистачить ще на кілька місяців …
Фінансування субсидій на оплату послуг ЖКГ в Україні завершиться в жовтні поточного року. З листопада, коли опалювальний сезон буде в самому розпалі, виплачувати допомогу вже буде нічим. Про це повідомив міністр фінансів України Сергій Марченко.
На сьогоднішній день чиновники профільних міністерств розглядають питання про залучення додаткового фінансування. У будь-якому випадку, вирішити питання з виділенням коштів на виплату субсидій на комуналку для малозабезпечених українців може тільки Верховна Рада, яка поки що перебуває на канікулах.

Глава Мінфіну стверджує, що підконтрольне йому відомство у співпраці з Мінсоцполітики тримає ситуацію під контролем. Марченко зазначив, що до кінця 2021 року в Держбюджеті було закладено близько 35 мільярдів гривень на виплату житлових субсидій та пільг, проте до початку серпня було витрачено понад 31 мільярдів із запланованих коштів.
Таким чином, в середині неопалювального сезону на виплату субсидій витрачено 88,5% від річного плану. Без додаткового фінансування ситуацію навряд чи вдасться вирішити, адже гроші закінчаться якраз під час опалювального сезону, коли витрати енергетичних ресурсів в рази збільшаться.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram