Loading...

Українців обкладуть новим пенсійним податком

Додатковий пенсійний податок буде введений в Україні під виглядом пенсійної реформи. Відповідне положення міститься в проекті меморандуму влади України з Міжнародним валютним фондом, повідомило інформагентство Українські новини.

У документі наголошується, що додатковий податок на внески соціального страхування буде введено до сплати роботодавцями та накопичуватиметься на персональних рахунках громадян.

Надходження від даного податку будуть використовуватися в якості допоміжного джерела фінансування пенсійної реформи.

Однією з основних характеристик пенсійної реформи в меморандумі  з МВФ відзначена потреба у забезпеченні нових виборіа варіантів виходу на пенсію з більш широким діапазоном пенсійного віку, ніж в даний час.

Ці варіанти будуть надавати більшу ступінь вибору в залежності від трудового стажу, при цьому пенсійні виплати повинні стимулювати більш довгу зайнятість і більш пізній вихід на пенсію.

Пенсійна реформа в цілому повинна привести до зниження виплат українцям не менше 3% ВВП у порівнянні з 2016 роком за рахунок продовження терміну виходу на пенсію шляхом збільшення страхового стажу. Згідно з проектом меморандуму, Верховна Рада повинна прийняти пенсійну реформу до кінця квітня, а вступити в силу вона повинна з 2018 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *