Loading...

Військові, які долучилися до блокування залізниці, мають бути покарані – Тетяна Ричкова

Про це народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Тетяна Ричкова заявила в інтерв’ю журналістам у Верховній Раді.

“Сьогодні діючі військовослужбовці, які несуть службу у 16-му батальйоні 58 бригади Збройних Сил України, оголосили про участь у блокуванні залізничної дороги, яка з’єднує Україну та окуповані території . Але ж це, так зване, блокування не має нічого спільного з боротьбою проти ЛНР/ДНР. Представники Уряду сьогодні чітко і аргументовано довели – блокування підриває енергетичну безпеку України, веде до зупинки підприємств, які забезпечують теплом десятки міст на лінії зіткнення, забезпечує робочі місця для сотень тисяч українських громадян, які проживають на прилеглих територіях проведення АТО”,- зауважила Тетяна Ричкова.

“Що може стати наслідком, коли українські підприємства припинять роботу через відсутність необхідних ресурсів? Авдіївка і десятки інших міст перетворяться на Алчевськ. Сотні тисяч розлючених безробітних вийдуть на вулиці і вже завтра стануть членами нового “русского міра”, який своїми руками створюють організатори блокування.

Але найбільшу тривогу викликає те, що ці політики, для задоволення власних політичних абміцій, з бажанням хоч якось підняти свої рейтинги, вдаються до найгіршого – до своїх зрадницьких дій вони намагаються залучати військових. Тим самим підривають обороноздатність України”, – підкреслила політик.

Парламентар звернулася до офіцерів і солдат, як до захисників України, припинити блокування залізної дороги, яка з’єднує Україну та окуповані території.

“Своїми діями ви знищуєте віру народу в українську армію, ви проміняли почесний обов’язок захисника Вітчизни на роль маріонетки політиків-невдах. В час, коли Україна веде війну, такий вчинок рівнозначний зраді Батьківщини”, – наголосила народний депутат.

“Я вже направила депутатське звернення до Міністра оборони України, до Генерального Прокурора та Голови Служби безпеки України, з вимогою дати юридичну оцінку діям військовослужбовцям Збройних Сил України, які будуть брати участь у блокуванні залізничного сполучення з окупованими територіями і притягнути їх до відповідальності. Я також вимагаю притягнути до відповідальності організаторів залучення військовослужбовців Збройних Сил України до протиправних дій і зраді присязі служіння народу України”,- резюмувала Тетяна Ричкова

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *