СКАНДАЛЬНІЙ ГОЛОВІ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ РАЙРАДИ ОГОЛОСИЛИ ПІДОЗРУ ЧЕРЕЗ ПОБИТТЯ ЧОЛОВІКА ТА КОНСЬЄРЖКИ

Слідство розглядає три епізоди злочинних дій.

Прокуратура заочно повідомила голову Васильківської районної ради на Київщині Наталію Баласинович про підозру через нанесення легких тілесних ушкоджень та хуліганством.

У прокуратурі зазначили, що неодноразово викликали 34-річну чиновницю, щоб оголосити підозру, проте вона жодного разу не з’явилася.

“Слідством встановлено три епізоди злочинних дій останньої, а саме нанесення своєму чоловікові на ґрунті ревнощів легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю за місцем проживання похилого віку матері потерпілого, а також спричиненні легких тілесних ушкоджень жінці-консьєржу цього ж будинку. З урахуванням викладеного, а також достатніх доказів для підозри особи у вчиненні злочинів, голова районної ради неодноразово викликалася до прокуратури міста Києва з метою оголошення їй підозри відповідно ст. 481 КПК України, проте на виклики безпричинно не з’являлася”, – зазначили в прокуратурі.

Тож 27 червня столична прокуратура заочно повідомила Баласинович про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 125, ч. 1 ст. 296 КК України та направили підозру за місцем її роботи та проживання.

Рік тому, у березні 2018-го, ТСН показала сюжет про скандал із Баласинович. Тоді йшлося про те, що вона нібито побила консьєржку будинку. Також тоді було оприлюднене відео, як Баласинович проклинає свою свекруху, плюється та використовує нецензурну лайку.

13 червня цього року в Інтернеті виклали відео, на якому Баласинович, сидячи в авто із цигаркою в руках, облаяла матюками якусь жінку:

“Іди на х*й, ти хто така? Ти будеш тут розповідати? Ти, бл**ь, уродко, схудни спочатку, а потім будеш розказувати. Так, я модель, звичайно. Тобі може зняти куртку, дебілка ти, бл*ть, не така жирна і страшна, як ти”.

Баласинович була включена 30-м номер у партійному списку “Європейської солідарності” на позачергових парламентських виборах. Після низки скандалів зі списку її виключили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *