Циклон Volker посприяв: переяславські школярі 11 і 12 лютого навчатимуться дистанційно

Пізно ввечері 10 лютого міський голова Переяславської ТГ Вячеслав Саулко на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що 11 й 12 лютого всі навчальні та позашкільні заклади Переяслава й сіл громади працюватимуть дистанційно. 

В. Саулко: “Шановні жителі Переяславської громади! Рішенням комісії ТЕБ та НС від 10 лютого 2021 року в зв’язку з надзвичайними погодними умовами рекомендовано закладам загальної середньої та позашкільної освіти 11-12 лютого 2021 року Переяславській ОТГ перейти на дистанційну форму навчання. З повагою міський голова Вячеслав Саулко”

Циклон Volker посприяв: переяславські школярі 11 і 12 лютого навчатимуться дистанційно

Самого тексту рішення комісії ТЕБ та НС на сайті міської ради немає навіть на ранок 11 лютого. Хоч поява такого рішення була прогнозованою, адже вчора у другій половині дня синоптики та ДСНС активно попереджади про те, що у четвер, 11 лютого, на територію України зайде циклон Volker, який за прогнозом стане останнім перед сильним похолоданням.

Київська влада  першою вирішила закрити школи і дитячі садки 11 і 12 лютого через снігопади та прогнози про погіршення погодних умов у вказані дні, бо інформація про це з`явилася ще пообіді у середу.

У другій половині дня 10 лютого на сторінці Студениківської об`єднаної територіальної громади з`явилося  звернення голови ОТГ Марії Лях, у якому теж йшлося про те, що навчальні заклади громади впродовж двох днів, 11 та 12 лютого, працюватимуть у дистанційному режимі. “Усі заходи вживаються для того, щоб не наражати дітей на небезпеку”.

М. Лях: Впродовж 11 та 12 лютого синоптики прогнозують подальше погіршення погодних умов, збільшення висоти снігового покрову ще на 20-30 см, ожеледицю, хуртовини. Комунальна служба громади, техніка сільськогосподарських підприємств, відповідно до попередніх домовленостей, буде цілодобово задіяна на ліквідації наслідків стихії. Просимо віднестись до ситуації із максимальною серйозністю та розумінням.

Циклон Volker посприяв: переяславські школярі 11 і 12 лютого навчатимуться дистанційно