У Київській області розроблятимуть земельні паспорти

Кожен район Київської області до кінця року повинен розробити свій земельний паспорт, а область об’єднати їх в єдиний земельний паспорт столичного регіону. Про це повідомив голова Київської ОДА Максим Мельничук.

«Кожен район Київської області до кінця року має розробити свій паспорт, в якому повинні бути прописані всі актуальні ресурси, можливості району, а також його проблематика і глобальна стратегія розвитку. Зокрема, в цьому документі повинні бути передбачені землі для потенційних інвесторів », – розповів керівник Київщини. За його словами, найближчим часом обласна адміністрація розробить єдиний земельний паспорт, який допоможе звести в єдину базу дані про всі земельні ділянки сільськогосподарського і промислового призначення, водного, лісового фонду і т.д. Це допоможе не тільки збільшити доходи до бюджету з податків на землю, а й в цілому врегулювати земельні відносини в столичному регіоні.

«Сьогодні Київська область не має повноцінної кадастрової карти. Це створює колосальні проблеми для земельній галузі. Наприклад, в оподаткуванні. За останні два місяці Київщина отримала близько 200 млн. Гривень земельного податку. А за попередніми дослідженнями, близько 100-200 млн. Гривень бюджет може отримувати тільки з одного району », – зазначив Максим Мельничук.
www.zagorodna.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *