У Києві скандальній хресній ході готують “теплий” прийом

У мережі з’явилися заклики не допустити хресний хід православної церкви Московського патріархату в Київ, який запланований на 27-28 липня. Хресний хід повинен стати продовженням скандального ходу в Харкові, в ході якого учасники несли георгіївські стрічки і портрети російського царя.

“Це – не релігія! Це – політика !!! Як киянин я виступаю категорично проти цієї ходи вулицями мого рідного міста! Як громадянин, радив би цим ходокам повернутися і дружно йти на Москву, агітуючи Путіна припинити вбивати наших громадян, геть забрати своїх найманців і бурятів і забратися геть з Криму! “, – пише в Facebookзамміністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

“Жителі Києва проти проведення хресної ходи, організованої МПЦ і Олександром Вілкулом 27-28 липня на вулицях Києва. І звертаються до органів правопорядку, міського голови Києва і КМДА з вимогою заборонити захід з метою уникнення провокацій, заворушень, збройних конфліктів на грунті розбіжності в релігійних і політичних поглядах. Проведення масових заходів у столиці України – хода налічує понад 10 тисяч осіб – організованою Московським патріархатом під час військового конфлікту з Росією не допустима “, – пише в Facebookактівістка Леся Борсік.

Як повідомлялося, в УПЦ МП заявили, що багато священнослужителів московського патріархату називають війну на Донбасі “міжусобною лайкою”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *