Білецький: На фронті діри, а влада будує річкові катери і штаб флоту за 100 мільйонів

Концепція реформування армії є, але це набір позитивних хотелок – за все хороше проти всього поганого. У нас немає стратегічного бачення і через це відбуваються абсурдні речі. Про це в ефірі ток-шоу Наташі Влащенко Люди. Hard Talk LIVE заявив народний депутат, куратор полку «Азов» Андрій Білецький.

«Я зараз з розчуленням спостерігаю над потугами будівництва українського флоту. Його потрібно було будувати в Криму, де була відповідна інфраструктура, де можна було домінувати за допомогою авіації і берегової охорони. Що ми будуємо зараз? Навіщо ми виділяємо 100 мільйонів гривень на створення штабу ВМФ України? У нас немає флоту, кількість адміралів перевершує кількість бойових кораблів. При повному географічному домінуванні Криму та наявності там потужної авіаційного російського угрупування, цей прибережний потішний флот буде потоплено за 40 хвилин. Зараз це просто корупційні витрати з держбюджету. Навіщо ми будуємо мілководні річкові катери? На що вони можуть вплинути? Вони стоять по 2 мільйони доларів. Це абсурд », – обурюється депутат.

«У вас величезні дірки на фронті. Але замість того, щоб посилити сухопутну і авіаційну компоненту, ви будуєте флот », – додав Андрій Білецький.