У ДНІПРІ НА АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ВИЙШЛИ ВДОВА І П’ЯТЕРО ДІТЕЙ ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ АТО

Родині не нарахували комунальні пільги, на які вона має право за законом.

У Дніпрі на акцію протесту разом зі своїми п’ятьма дітьми вийшла вдова Андрія Широкова. Боєць-легенда на позивний “Сім’янин” був в АТО з перших днів, і торік у грудні загинув під Світлодарською дугою. Лише зараз родина дізналася: хоча за законом мала право на комунальні пільги, їх ніхто не нарахував.

Ганна Счасна каже, що оформила всі довідки і сподівалася на комунальні пільги як родина героя. Але, як з’ясувалося згодом, їх ніхто не нарахував. Вона зрозуміла це лише влітку, коли їй прийшов рахунок на 13 тисяч гривень.

До вдови виходять чиновники. І ошелешують: хоча де-факто родина-пільговик є, де-юре – її ніби не існує. “Заяву вчасно не принесли. У реєстрі немає людини!”,- каже заступник директора Департаменту соціальної політики Дніпра Сергій Звірко.

Ганна стверджує: служба соцзахисту взяла від неї всі довідки. Про те, що потрібні додаткові заяви – їй ніхто не казав. Як результат – родина залишилася без пільг, із величезними комунальними боргами. Днями в неї вже намагались відімкнути газ.

Вона вмовила почекати кілька днів. Тепер, щоби добитися справедливості, йде у відділ соцзахисту. Там провину перекладають – на неї. Хто, кому і коли не надав необхідні довідки – з’ясовують майже годину. Урешті голова району визнає: підлеглі справді недопрацювали.

Пільги Ганні обіцяли нарахувати, гроші за газ – теж. Усіх пільговиків жінка тепер закликає не сидіти, а йти відстоювати свої права. Бо впевнена – таких, як вона, багато.