Бутусов про теракти: Путіну потрібна керована влада в Україні

Війна і бойові дії на Донбасі передусім мали стати основним чинником дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні, бо Путіну потрібна керована влада в Україні, яка йтиме на поступки та компроміси з Москвою.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK телефоном заявив журналіст, головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов.

Нині триває війна, тому Росія намагається завдати якомога більше втрат Україні, щоб насамперед дестабілізувати політичний стан у нашій державі, вважає Юрій Бутусов.

«Тому що насправді ця війна і ті бойові дії, які були на Донбасі, вони передусім мали стати основним чинником дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні. Путіну потрібна керована влада в Україні і влада, яка йде на поступки та компроміси з Москвою. І, звичайно, для цього вживаються якнайширші заходи, які і будуть вживатися», – заявив Юрій Бутусов.

Відповідаючи на запитання щодо готовності українськи спецслужб, журналіст нагадав ситуацію у Харкові, де свого часу тривала епопея боротьби із тероризмом.

«У Харкові наприкінці 2014 – на початку 2015 року відбулося, за офіційною статистикою, 45 терористичних актів. Це були різні вибухи, підриви. Ми знаємо, що були кілька разів атаковані і військові об’єкти, і завод Малишева, і військкомат, кілька вибухів залізничних цистерн», – нагадав Юрій Бутусов та зауважив, що це була загрозлива ситуація з огляду на те, що тоді тривала активна фаза бойових дій.

Попри те, з його слів, ті контррозвідувальні заходи, яких вжили в регіоні, довели свою ефективність, тож з березня 2015 року жодного вибуху у Харкові нема.