Турецькі ЗМІ повідомили, що в Чорному морі затонув корабель: на борту були українці

17 січня турецькі ЗМІ з посиланням на місцеву владу повідомили про те, що російський суховантаж “Арвін” зазнав аварії у Чорному морі. Проте за даними проєкту з відслідковування суден, корабель ходив під прапором Палау, а його власником є компанія з України.

Anadolu Agency, MarineTraffic, дані про кораблі з відкритих джерел, речник МЗС України Олег Ніколенко у Twitter

На борту судна було 10 українців. Російські ЗМІ з посиланням Росморречфлот зазначають, що на борту суховантажного судна також перебували двоє росіян.

Власником потонулого корабля вказана Arvin Shipping LTD з Одеси. Оператором судна виступає одеська компанія Tesoro Marine LLC.

Судно було побудоване як радянське, раніше ходило, зокрема, під російським прапором. Однак останні кілька років ходить під прапором Республіки Палау.

У свою чергу МЗС України повідомило, що біля берегів Туреччини затонуло судно Arvin із 10 українцями та 2 іноземцями на борту.

Ніколенко: “6 осіб врятовані, 2 загинули. Пошуково-рятувальна операція щодо 4 моряків триває. Українські консули вирушили в порт Бартин для надання консульської допомоги”.

Турецькі ЗМІ повідомили, що в Чорному морі затонув корабель: на борту були українці

 

 

 

 

 

Суховантаж розбився і затонув через несприятливі погодні умови в місці, де стояв на якорі – в Чорному морі біля берегів провінції Бартин у районі Інкуму (Туреччина). Пошуково-рятувальна операція, яка ускладнювалася поганими погодними умовами, проходила під керівництвом місцевої влади.

Спершу повідомлялося, що суховантаж прямував під прапором РФ, але пізніше губернатор Бартина Сінан Гюнер заявив, що вони сплутали його з прапором Республіки Палау. За його словами, важко було отримати чітку інформацію, оскільки судно не має нічого спільного з портом їхньої провінції.

“Ми заявили, що судно було під російським прапором, але дізналися, що це був Палау. Екіпаж корабля – громадяни України”, – пояснив чиновник.

За даними представників турецької влади,рятувальні роботи ускладнює погана погода в районі аварії.