У Держдепі США потролили Росію, створивши посаду SARMAT

У Держдепі США створили посаду – старший радник зі шкідливих дій Росії і трендів (senior advisor for Russian malign activities and trends, SARMAT), співзвучну з назвою російського ракетного комплексу “Сармат”.

Про це повідомляє CNBC.

Помічник глави Держдепу США Уесс Мітчелл оголосив про створення нової посади: старший радник зі шкідливих дій Росії і трендів (senior advisor for Russian malign activities and trends, SARMAT).

Представник Держдепартаменту підтвердив, що ця назва не є збігом.

 “Цей тролінг останній удар в конфлікті між США і Росією, поки дві країни перебувають в незвичайному, притаманному 21-му сторіччю, протистоянні. Боротьба розширилася з полів битви Сирії в зону військових дій мемами в Twitter. Це кібер-війна, гібридна війна, економічна війна і війна слів”, – пише видання.

Залишається неясною важливість самої посади SARMAT. Державний департамент не повідомив, чи був хто-небудь призначений, і ряд експертів, з якими говорив CNBC, сказали, що вони не чули, що ця посада буде створена.

Стосовно обов’язків посади, Мітчелл сказав, що ця людина буде “розробляти міжрегіональні стратегії”.

На початку цього року президент Росії Владімір Путін офіційно оголосив, що нова міжконтинентальна ракета “Сармат” може обійти американські системи перехоплення. Російські інформаційні агентства заявили, що вона може знищити Техас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *