Для забезпечення безпеки у день виборів МВС залучило всі сили та авіацію 

Для реагування на порушення у віддалених точках залучатимуть гелікоптери

Міністерство внутрішніх справ залучило всі сили та авіацію для забезпечення безпеки у день виборів. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Для реагування на порушення правоохоронці залучатимуть літаки та гелікоптери. Останні будуть залучати для реагування на протиправну діяльність у найвіддаленіших точках, де немає посадкових смуг.

Своєю чергою в міністерстві додали, що виборчий процес поки проходить спокійно, без серйозних порушень.

Раніше повідомлялося, станом на 13:00 в Україні зареєстрували 1623 заяви та повідомлення, які пов’язані з можливим порушенням виборчого процесу. Правоохоронці відкрили 18 кримінальних проваджень та склали 30 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень.

Нагадаємо:

В Україні почалися місцеві вибори. Дільниці відкрили о 08:00, вони працюватимуть до 20:00. Від самого початку роботи дільниць виборці активно пішли голосувати.

Всі, хто перебуває на виборчій дільниці, повинні використовувати засоби індивідуального захисту, а також дотримуватися соціальної дистанції. Для людей із симптомами респіраторних захворювань встановили спеціальні кабінки та урни для бюлетенів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *