У ДБР придумали, що робити з конфліктом інтересів ексадвоката Януковича Бабікова

Як повідомляє Укрінформ, новопризначеного заступника голови Державного бюро розслідувань, ексадвоката Януковича а не допускатимуть до справ Майдану. Ось як коментує це  слідчий 3 відділу ДБР Артем Яблонський: “Розподілені функції, повноваження між заступниками директора ДБР, і він (Бабіков – ред.) не має жодного відношення до розслідування цих справ…

Тобто побоювання суспільства з даного приводу безпідставні, вже немає ніякого конфлікту інтересів…Тобто ні пошта, ні інші матеріали не потраплятимуть до першого заступника з даних питань”.

 Водночас прокурор Офіса генпрокурора Олексій Донський відзначив, що йому не відомо, яким чином це буде організовано, зокрема у разі фактичної відсутності директора ДБР, коли його повноваження виконує перший заступник.

За словами Донського, він “кілька разів перетинався” з Бабіковим, коли той захищав Януковича: “Мені здавалося, що він був дуже відданий інтересам захисту тієї людини, яку він захищав”.

Нагадаємо:

  • Ексадвокат, нині перший заступник голови ДБР Бабіков працював в об’єднанні Aver Lex, відомому захистом експрезидента Віктора Януковича. Як свідчать дані реєстру судових рішень, Бабіков особисто представляв інтереси Януковича у справі щодо перешкоджання та насильства проти майданівців. Зокрема, Бабіков брав участь в оскарженні рішення, яким експрезиденту призначили безкоштовного адвоката.
  • Бабікова призначили в Держбюро всупереч зверненню адвокатської дорадчої групи до президента Володимира Зеленського та силовиків із закликом протидіяти його призначенню через “очевидний прямий конфлікт інтересів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *