У Чернівцях міська влада заборонила Опозиційний блок і люструвала мера

Міська рада Чернівців заборонила діяльність партії Опозиційний блок, крім того, місцеві депутати прийняли рішення провести люстрацію щодо мера Олексія Каспрука та всіх колишніх регіоналів.

Таке розпорядження погодили на сесії міськради 25 травня, повідомляє Укрінформ.

З відповідною пропозицією  виступив керівник фракції «Свобода» у міській раді Андрій Ілюк.  Він також запропонував проголосувати за рекомендацію міському голові не призначати у виконавчі органи влади Чернівців колишніх членів Партії регіонів. Після короткого обговорення та доповнень депутати таке рішення ухвалили.

У проголосованому проекті йдеться, що окрім колишніх регіоналів, міському голові не варто брати на роботу ще й комуністів. А ті депутати та міський голова, які були помічниками народних депутатів-регіоналів, мають скласти повноваження.

При цьому слід зазначити, що таку хвилю невдоволення у сесійній залі викликало призначення на посаду директора Департаменту ЖКГ міської ради Ярослава Кушнірика, який був членом Партії регіонів.

Під хвилю люстрації в Чернівцях також потрапили і ті депутати, які в минулому були помічниками депутатів-регіоналів.

Вказується, що хвилю невдоволення у Чернівцях викликало призначення на посаду голови Департаменту ЖКГ у міській раді Ярослава Кушнирика. Він раніше був членом ПР.