У Черкасах юристка торгувала фальшивими довідками з негативним ПЛР-тестом

У Черкасах юристка однієї з комерційних структур за допомогою представників декількох медичних лабораторій виготовляла фальшиві довідки з негативним результатом на COVID-19 і продавала їх. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції у Черкаській області.

«Клієнти» спритниці не здавали жодних аналізів. Довідка з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19 для виїзду за кордон коштувала 500 грн, а для в’їзду на територію України – 550 грн. Таким чином з одного «клієнта» правопорушниця отримувала близько тисячі гривень.

Фальшиві документи жінка передавала замовникам під час зустрічей у кав’ярнях, де її й викрили працівники Головного управління Національної поліції в Черкаській області спільно зі співробітниками СБУ.

Наразі за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури правопорушниці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії

Нагадаємо:

Генпрокурорка Ірина Венедіктова зробила жорстку заяву щодо боротьби з підробкою COVID-сертифікатів  в Україні.

“Попереджаю, від мене пощади не чекайте. Я довела цю позицію всім без винятку прокурорам – такі провадження ми з вами беремо на особистий контроль і методично доводимо до вироків. Ніяких розкачувань і роздумів – відповідаємо “взаємністю”, так би мовити.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram