Найвище колесо огляду в світі тепер у Дубаї

У Дубаї спорудили найвище в світі колесо огляду «Око Дубая» з 1750 місцями. Збудували колесо огляду у центральній частині штучного острова Блуотерс, який було відкрито у 2018 році.

Висота «Око Дубая» – більше 250 метрів. Відомо, що з такої висоти радіус огляду сягає 50 кілометрів. А щоб пройти повне коло – потрібно близько 40 хвилин.

Колесо огляду має 48 закритих кабінок, у найбільших з них можуть розміститися 40 пасажирів. Кабінки засклені, що відкриває розкішний вид на Дубай та Перську затоку.

Атракціон пропонує три типи кабінок: оглядові, приватні й для заходів. Колесо можна буде використовувати для проведення весільних церемоній і вечірок, романтичних побачень і розваг. Ціни стартують від 130 дирхамів (близько 950 грн).

Колесо працюватиме як вдень, так і вночі, пропонуючи відвідувачам насолодитися двома абсолютно різними краєвидами Дубая.

Довідково:

Ідея побудови найпершого в світі колеса огляду належала Джорджу Феррісу, який розробив цей атракціон у 1893 році для Світової виставки, яка проходила в Чикаго. Його висота на ті часи була нереальною – більше 80 метрів.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram