Компанії попереджають про зростання цін: нас очікує ще як мінімум 12 місяців інфляційного тиску

Низка світових компаній попередила про подальше зростання цін на їхню продукцію, яке буде тривати ще мінімум рік. Як повідомляє Bloomberg, на цьому тижні компанії, від гіганта харчової промисловості Unilever Plc до виробника мастильних матеріалів WD-40 Co. попередили, що споживачі по всьому світу можуть зіткнутися з ще більшим зростанням цін на товари повсякденного попиту, так як вони борються з проблемами поставок.

Компанії попереджають про зростання цін: нас очікує ще як мінімум 12 місяців інфляційного тиску

Виробник мила Dove та морозива Magnum підняв ціни в середньому більш ніж на 4% в минулому кварталі, що стало найбільшим стрибком з 2012 року, і дав зрозуміти, що підвищення цін продовжиться в наступному році. Аналогічні заяви прозвучали від Nestle SA, Procter & Gamble Co. і Danone SA.

«Нас очікує ще як мінімум 12 місяців інфляційного тиску», – сказав генеральний директор Unilever Алан Джоуп. «Ми знаходимося в умовах інфляції, яка трапляється раз в два десятиліття».

Тим часом, Іспанія зафіксувала у вересні інфляцію у 4%, що є найбільшим показником з 2008 року. Рекордну інфляцію пов’язують із зростанням цін на електроенергію. Висока інфляція спостерігається не лише в Іспанії, а і по усій єврозоні. За даними Євростату, інфляція у єврозоні склала 3,4%, що є також найбільшим з часів світової кризи показником.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram