Кузін про два фактори, які допоможуть уникнути повного локдауну в Україні

COVID-19 стрімко поширюється в Україні. У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, що уникнути введення тотального локдауну можна за однієї умови.

Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив в інтерв’ю одному з телеканалів, що альтернативою локдауну може стати дотримання вже встановлених карантинних обмежень та активізація вакцинації.

“Є два основні чинники, які впливатимуть на це: рівень вакцинації населення і те, наскільки люди будуть дотримуватися протиепідемічних та профілактичних вимог, які зараз встановлені для кожного рівня епідемічної небезпеки. Завдяки цим двом факторам ми можемо адекватно пережити чергову хвилю підйому захворюваності коронавірусної інфекції та максимально її згладити“, – сказав чиновник.

Він пояснив, що введення локдауну залежить від прописаних у відповідній постанові Кабінету міністрів епідемічних показників, і уточнив, що поки про це не йдеться.

“Міністерство охорони здоров’я закликає максимально приділяти увагу двом основним речам: як можна швидше вакцинуватися і дотримуватися тих вимог, які встановлені щодо коронавірусної хвороби”, – додав Кузін.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram