Тимошенко: переговори “четвірки” триватимуть ще кілька годин

Як повідомив  заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко в Парижі, переговори у Нормандському форматі будуть тривати ще “декілька годин”.

 Тимошенкао “(Нормандська четвірка лідерів – ред.) проходиться по кожному пункту комюніке і жваво обговорюють кожний пункт і доходять до якогось фінального проєкту, який буде підписаний. Я думаю що це ще декілька годин буде тривати.

Я не можу сказати про що конкретно говорять, тому що це закриті переговори в Нормандському форматі. Як тільки буде підготовлений фінальний проєкт комюніке, чотири лідери вийдуть до ЗМІ і прокомунікують саме до того до чого вони домовилися”.

  Тимошенко розповів, що від України на зустрічі присутні міністр закордонних справ Вадим Пристайко, помічник президента Андрій Єрмак, радник президента Руслан Демченко і головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак.

Він також сказав, що двосторонньої зустрічі Зеленського і Путіна ще не було, але як тільки вона відбудеться хтось вийде до журналістів. Тимошенко охарактеризував атмосферу як “робочу”.

Вбудоване відео

Станом на 18.20 у Єлисейському палаці розпочалися чотиристоронні переговори у “Нормандському форматі”. Пресі дали сфотографувати стіл з Меркель, Зеленським, Макроном і Путіним і попросили вийти з зали.