Ціна на газ для населення знову зросте

Ціна на газ для населення знову зросте, орієнтовно подорожчання настане наступної весни, вартість «блакитного палива» збільшиться на 25%. Про це говорить експерт з питань енергетики Валентин Землянський.

Уряд продовжить дискусії з приводу обгрунтованості тарифів на газ. Про це заявив прем’єр-міністр країни Володимир Гройсман. Також, за його словами, держава забезпечить соціальний захист населення в питанні компенсацій за оплату тарифів.

«Прогноз Мінекономрозвитку на наступний рік передбачає зростання з квітня 2017 року ще на 25% у зв’язку з тим, що котирування нафти зміняться і, відповідно, зміниться ціна газу на хабі, за яким орієнтується Україна, і ми отримаємо понад вісім тисяч гривень, або близько до восьми тисячам гривень ми отримаємо тариф. Ось про що треба говорити », – стверджує експерт.

Землянський додав, що політика зрівнювання ціни на газ в Україні з ринковою ціною є соціальним експериментом над українськими споживачами. «Вибачте, це соціальний дарвінізм називається. Це соціальний експеримент, який ставиться над українськими споживачами », – вважає Землянський.

Джерело: РИА Новости Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *