Матіос: Кулик оскаржив рішення суду про його відсторонення з посади прокурора сил АТО

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос висловив радість, що справа про незаконне збагачення прокурора сил АТО Костянтина Кулика вийшла в публічну площину.

Заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє про оскарження підозрюваним в незаконному збагаченні прокурором сил АТО Костянтином Куликом рішення суду про його відсторонення з посади. Про це Матіос сказав в ефірі “24 каналу”. “Якщо це рішення не сприймається суб’єктом процесу, він за законом має право на оскарження. Кулик оскаржив”, – сказав він.

За словами Матіоса, Апеляційний суд Києва розгляне скаргу Кулика найближчим часом. Матіос зазначив також, що Кулик був призваний в липні 2014 року, і “тоді не було часу розбиратися, яке у кого минуле життя”. Однак він радий, що ця справа вийшла в публічну площину.
Також Матіос зазначив, що з 2014 року було посаджено за злочини три військових прокурора.
Єдина військова прокуратура сил АТО була створена в серпні 2015 року, тоді ж її очолив Костянтин Кулик.
У січні 2016 року ЗМІ повідомили, що у власності членів сім’ї Кулика в 2014 році з’явилися два нових автомобіля. Сам прокурор задекларував трикімнатну квартиру загальною площею 249,3 м² в елітному комплексі “Дипломат-Хол” в Києві.
У НАБУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Кулика від 25 грудня 2015 року з ч. 2 ст. 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України. У повідомленні про підозру зазначено, що на валютних картах у Кулика було 43 700 євро (еквівалент 653 728,43 грн), які були зняті в Німеччині та Люксембурзі “невстановленими особами”.
29 червня детективи проводили обшук за місцем проживання Кулика, причому, за даними НАБУ, Кулик закрився в приміщенні, щоб не отримувати повідомлення про підозру в письмовому вигляді.
1 липня в антикорупційній прокуратурі заявили, що Кулик за півтора року накупив майна на суму більше, ніж його зарплата за п’ять років. Суд тимчасово відсторонив його від посади і відпустив Кулика під особисте зобов’язання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *