Третього Майдану не буде (огляд преси)

Кожна незграбна дія влади лише додає прихильників Міхеїлу Саакашвілі, переконує дописувач «Газети по-українськи». Він запитує: навіщо двоє або кілька людей тільки заради своїх особистих амбіцій так розгойдують ситуацію в країні. Адже ніякого третього Майдану не буде. Буде одразу хаос, який може закінчитись внутрішньою війною. Армія, що воює, набагато легше починає стріляти і всередині держави. Буде хаос – Путін буде, як мінімум, у Харкові. Навіщо кілька людей виключно заради своєї гри штовхають країну до цього сценарію? – не може збагнути дописувач .

А в публікації «Влада ганьбить Україну» експерт «Газети по-українськи»наголошує, що справа не в Саакашвілі. Людей, що вийшли на протест, цікавить, чому не садять високопосадовців часів Януковича, корупціонерів, а починають з екс-президента Саакашвілі.

Якщо говорити про те, як сильно «просіло» президентське майбутнє Петра Порошенка протягом останніх тижнів, то найяскравішою ілюстрацією цього буде історія з Міхеїлом Саакашвілі, переконує і газета «Україна молода». Видання пише, що історія загрожує чималими політичними збитками для чинного президента. До цього додається і те, що українська тіньова економіка вийшла на третє місце у світі, або те, що Україна була й залишається найкорумпованiшою державою Європи. І хай це не є особистими «здобутками» Петра Порошенка, його величезна провина полягає в консервації цих вкрай негативних явищ. Саме це йому передусім i не пробачають на Заході. Хоча й розправа з політичними опонентами не додає главі держави плюсів також, наголошує газета. Стаття називається «Як спустошувалися «порохівниці».