Loading...

Трамп має намір запитати поради у Меркель про Путіна

У ході майбутньої зустрічі Дональд Трамп хоче порадитися з Ангелою Меркель, як йому спілкуватися з Володимиром Путіним, пише The New York Times.

Про це в суботу, 11 березня, повідомляє газета The New York Times з посиланням на джерела серед американських чиновників. За 11 останніх років спілкування з Путіним Меркель дізналася про нього краще, ніж інші західні лідери, пише видання.
Раніше агентство Reuters також повідомляло, що Дональд Трамп хоче порадитися з Ангелою Меркель з приводу  побудови спілкування з Путіним, а також щодо можливої ​​ролі США у врегулюванні кризи на сході України і співпраці з Європою з даного питання. Сама Ангела Меркель перед візитом детально вивчає промови американського президента.
На зустрічі у Вашингтоні, яка відбудеться 14 березня, Трамп і Меркель мають намір обговорити питання фінансування НАТО і нові виклики альянсу, а також боротьбу з терористами з “Ісламської держави”.

За даними The New York Times, Трамп торкнеться теми можливого збільшення витрат на оборону в Німеччині.
28 січня Меркель єдиний раз спілкувалася з Трампом по телефону. В ході бесіди було обговорено ситуацію на Близькому Сході, а також відносини з Росією і конфлікт на Україні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *