Тіллерсон: Україна є надійним партнером США у Радбезі ООН

Державний секретар США Рекс Тіллерсон вважає Україну надійним партнером у Раді безпеки Організації Об’єднаних Націй, повідомили в постійному представництві України при ООН.

“Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко мав коротку розмову з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. Американський дипломат акцентував, що Україна є надійним партнером Сполучених Штатів у Раді Безпеки ООН”, – зазначив у коментарі Укрінформу речник місії України при ООН Олег Ніколенко.

За його словами, Тіллерсон задоволений останніми контактами з українським президентом Петром Порошенком та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

Нагадаємо, що Рекс Тіллерсон перед візитом до Москви запевнив Петра Порошенка, що Вашингтон не допустить жодних пакетних домовленостей щодо вирішення ситуації в Україні.

Після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним і главою МЗС РФ Сергієм Лавровим 12 квітня він повідомив, що російська агресія в Україні залишається перешкодою для покращення відносин між Вашингтоном і Москвою.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *