“Тільки початок”: Гройсман анонсував гучну “хвилю затримань” чиновників

“Хвиля затримань” чиновників, яка відбулася минулого тижня, тільки починається. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
“Це не кампанія. Це тільки початок. Я думаю, що це буде дуже сильно нарощено. Це ж все була система, система, яка вироблялася десятиліттями. Я вірю в те, що сьогодні новий генеральний прокурор Юрій Луценко має дуже серйозні такі, амбітні плани , що стосується наведення порядку в державі “, – сказав Гройсман. За його словами, з кожним днем українці бачитимуть і результати боротьби з корупцією.

“Але завдання уряду – створити умови, при яких ця корупція просто була б неможлива”, – додав прем’єр.
Він також пообіцяв викоренити контрабанду на українській митниці.
“Я думаю, що зараз навіть контрабандисти, які там займалися сірими схемами, вони зараз чекають, що все ніби як зміниться. Я вже говорив і зараз хочу сказати: нічого не зміниться. Все. Контрабанди в Україні не буде. Ми будемо боротися з цим дуже ефективно і систематично “, – запевнив Гройсман.
Як вже повідомлялося, співробітники Національного антикорупційного бюро України від 29 червня затримали прокурора сил АТО Костянтина Кулика, який розслідує злочини олігарха Сергія Курченко.
Крім того, детективи НАБУ затримали дванадцять фігурантів у схемі розкрадання газу за договором спільної діяльності з ВАТ “Укргазвидобування” у справі нардепа групи “Воля народу” Олександра Онищенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *