Loading...

Терорист Гіркін розповів, де взяв гроші та зброю для вторгнення на Донбас

Проросійський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що зброю і гроші для захоплення українських територій в 2014 році він взяв в Криму.

Як передає Крим.Реаліі, про це він заявив на дебатах з російським опозиціонером Олексієм Навальним 20 липня.

“Я можу сказати, що зброю взяв в Криму, там же взяв і дуже невеликі гроші, які у мене були, досить невеликі”, – сказав він.

При цьому терорист відмовився відповідати на питання, хто саме спонсорував його вторгнення на Донбас: “Я, як офіцер, <…> просто не можу і не буду відповідати по причині того, що відповідь на це позбавить мене моєї офіцерської честі”.

Нагадаємо, що в 2016 році перший ватажок проросійських бойовиків на Донбасі Ігор Гіркін (Стрєлков) очолив в Росії нову організацію Загальноросійський національний рух. Однією з ключових завдань якої є “боротьба за права, свободи і інтереси росіян, які проживають в інших державах і які страждають від дискримінації”.

У 2014 році громадянин Росії Ігор Гіркін, відомий також як Стрєлков, командував армією проросійських бойовиків “ДНР” і вів війну проти України. З 16 травня до 14 серпня 2014 року обіймав посаду “міністра оборони ДНР”.

У серпні 2014 року він був змушений покинути Донбас, за неофіційною інформацією, через знищення з російського зенітно-ракетного комплексу Бук пасажирського літака Boeing-777 рейсу MH17. Саме під його командуванням і з його допомогою на Донбас перевезли одну або кілька ракетних установок Бук, з якої і був збитий пасажирський лайнер.

Щодо Гіркіна розпочато кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території України.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *