Loading...

Данилюк пригрозив звільненням голові ДФС Насірову

У понеділок, 6 лютого, міністр фінансів України Олександр Данилюк оголосив догану голові Державної фіскальної служби Роману Насірову за порушення доручень Мінфіну і відсутність на робочому місці, а також Данилюк має намір розслідувати поїздку Насірова на інавгурацію президента США. Про це міністр фінансів розповів під час прес-конференції.
“За систематичне порушення доручень міністра фінансів і неузгоджену відсутність на робочому місці я ініціював притягнення  Насірова до дисциплінарної відповідальності. Друга догана – це звільнення”, – заявив Данилюк.
Данилюк додав, що має намір доручити НАБУ і НАПКА розслідувати поїздку глави ДФС до Сполучених Штатів на інавгурацію президента Дональда Трампа.
“Замість того щоб реалізовувати завдання, він займається самопіаром. Він поїхав у відпустку, не погодивши це з міністром фінансів і прем’єром. Це грубе порушення. Він поїхав на інавгурацію президента США, а це недешеве задоволення”, – сказав глава Мінфіну.
На думку Данилюка, необхідно перевірити, чи внесено в декларацію Насірова сума, яку він витратив на подібну поїздку, так як за підрахунками глави мінфіну – це коштує близько 250 тисяч доларів.
“А якщо ні, якщо це було безкоштовно, я хочу запитати, чому саме його запрошують. Законодавство забороняє приймати такі подарунки і такі послуги. Я повинен звернутися в НАПКА і НАБУ, щоб вони проаналізували цю ситуацію”, – сказав Данилюк.
Як повідомляв MIGnews.com.ua, 20 січня, в перших рядах на інавгурації президента США Дональда Трампа помітили людину, схожу на голову Державної фіскальної служби Романа Насірова. Пізніше з’ясувалося, що цією людиною дійсно був глава ДФС.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *